Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) jest pierwszą na rynku polskim organizacją skupiająca interim managerów. Powstało z inicjatywy osób, które na co dzień wdrażają w życie idee interim managementu.

Jego celem jest działalność publiczna na rzecz budowania, promowania i propagowania idei interim management.

Stowarzyszenie pracuje na rzecz podnoszenia świadomości przedsiębiorców w zakresie wykorzystywania idei IM w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Chroni interesy samych interim managerów, w celu uzyskania poczucia bezpieczeństwa zawodowego - grupowego i indywidualnego.

Interim managerowie - Członkowie SIM - chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na rzecz podnoszenia kwalifikacji kadr kierowniczych i menedżerskich.

Partnerem SIM jest brytyjskie stowarzyszenie zrzeszające interim managerów - Institute of Interim Management (IIM) oraz firma doradztwa personalnego Inwenta, specjalizująca się w realizacji projektów interimowych.

www.stowarzyszenieim.org

Grant Thornton FPA Outsourcing (dawniej FPA Group) - Członek Grant Thornton International - jesteśmy firmą oferującą usługi outsourcingowe w zakresie księgowości, kadr i płac oraz usługi konsultingowe. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny finansów, prawa, rachunkowości, kadr i płac. Naszym stałym Klientom dedykujemy także usługi polegające na zarządzaniu dokumentami elektronicznymi. Misją firmy jest kompleksowe i odpowiedzialne wspieranie naszych Klientów. Szerokie kompetencje i praktyczna znajomość aktualnych przepisów, a także doświadczenie zdobyte podczas zakończonych sukcesem wielu wdrożeń, stanowią gwarancję realizacji umów zgodnie z wymogami i oczekiwaniami Klientów. Nowoczesna sieć informatyczna oraz najnowsze oprogramowanie, umożliwiają nam świadczenie usług bez względu na lokalizację siedziby Klienta. Nasi Klienci mają możliwość dostępu do swoich danych 24 godziny na dobę poprzez Internet. Naszymi Klientami są firmy z różnych branż, o zróżnicowanym statusie prawnym. Posiadamy doświadczenie w realizacji umów outsourcingowych o różnym stopniu zaawansowania, poczynając od obsługi nowopowstałej firmy lub bardzo wąskiej działalności (np. obsługa płacowa), kończąc na przejmowaniu całych działów (łącznie z pracownikami). Šwiadczymy usługi zarówno dla firm z kapitałem zagranicznym, jak i polskim. Dzięki współpracy z nami Klienci mogą ograniczyć koszty zarządzania i administracji oraz usprawnić funkcje administracyjne. Gwarantujemy poufność przekazywanych informacji, a także pełną odpowiedzialność za realizowane operacje. Nasze indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje kompleksową obsługę i rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego Klienta.

www.fpa-group.pl

Stowarzyszenie PSTD (Polish Society for Training & Development) powstało z przekształcenia dotychczasowego stowarzyszenia ASTD Global Network Poland, która jest organizacją zrzeszającą profesjonalistów zajmujących się obszarem szkoleń.

Skupiamy szkoleniowców, trenerów, konsultantów i dydaktyków działających zawodowo na terenie Polski w obszarach związanych z Zarządzaniem i Rozwojem Zasobów Ludzkich.

PSTD jest partnerem rynkowym i społecznym dla organizacji rządowych, samorządowych, innych stowarzyszeń zawodowych i branżowych, a także mediów i ośrodków akademickich.

www.pstd.org.pl

Platforma HR24 udostępnia kompleksowe narzędzia wspierające ocenę kompetencji pracowników, testy psychologiczne i proces rekrutacji. Narzędzia HR24 dostępne online są połączeniem najnowszych technologii z wieloletnim doświadczeniem zespołu w projektach rekrutacyjnych i szkoleniowych. HR24 pozwala optymalnie zarządzać budżetem, ułatwia dobór właściwego pracownika i pomaga zwiększyć efektywność. Wśród narzędzi oferowanych przez HR24 znajdują się:

 • Moduł e-rekrutacja - prowadzenie kampanii rekrutacyjnej na wybrane stanowisko
 • Moduł dwufazowych testów psychologicznych (SOFTSkill - testy osobowościowe, MasterMIND - testy intelektualne)
 • Moduł Oceny Okresowej - wsparcie oceny pracy poszczególnych osób
 • Moduł Oceny 360 - narzędzie do diagnozy poziomu kompetencji wśród pracowników

W ramach wsparcia dla narzędzi online, HR24 oferuje usługi w zakresie doradztwa personalnego i zawodowego (rekrutacja, audyt personalny, wdrożenie Ocen okresowych, badanie 360 stopni) oraz szkolenia i narzędzia DiSC.

www.hr24.com.pl

W Nanovo Sp. z o.o. specjalizujemy się w integracji i optymalizacji rozwiązań Digital Signage.

Dysponujemy interdyscyplinarnym zespołem specjalistów od komunikacji, marketingu, HRu, reklamy, technologii oraz zarządzania projektami.

Przygotowujemy i wdrażamy dopasowane do każdego klienta rozwiązania wspierające w nowatorski sposób strategie marketingowe (retail & POS) oraz strategie komunikacyjne zarówno firm (komunikacja korporacyjna - "firmowy kanał telewizyjny") jak i instytucji publicznych (komunikacja w przestrzeni publicznej).

Instalujemy software i sieć ekranów, które emitują treści (tekst, filmy, zdjęcia, prezentacje, itp.) selektywnie dopasowane i docierające w czasie rzeczywistym do odpowiednich grup odbiorców (Digital Signage).

www.nanovo.tv

UCMS Group Poland jest jednym z pierwszych profesjonalnych dostawców usług outsourcingowych w Polsce. Rozwijamy branżę Business Process Outsourcing w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej od lat 90tych. Świadczymy usługi z zakresu kadr, płac i księgowości, przy użyciu nowoczesnych i sprawdzonych metod, zatwierdzonych certyfikatem ISO: 9001:2008. Posiadamy biura w Polsce, Rumunii i Rosji oraz na Ukrainie i na Węgrzech. Sekretem sukcesu UCMS Group Poland są pracujący w niej ludzie. Tajnikami swojej wiedzy dzielą się na blogu Strefa HR, odkrywając tajniki świata kadr, płac i outsourcingu.

www.ucmsgroup.pl

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) to największa w Polsce branżowa organizacja pracodawców zrzeszającą agencje specjalizujące się w dostarczaniu wybranych usług HR: rekrutacji stałej do pracy w kraju i za granica na różne szczeble organizacji, doradztwie personalnym, pracy tymczasowej i outsourcingu.

W chwili obecnej Członkami SAZ jest ponad sześćdziesiąt agencji.

Organizacja reprezentuje zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub mniejszych ośrodkach.

Naszym celem jest nie tylko wspomaganie i reprezentowanie członków organizacji oraz budowanie dobrego wizerunku branży, ale również kreowanie właściwego kierunku jej rozwoju, zgodnego z wymogami gospodarki oraz przepisami prawa.

Współpracujemy ze wszystkimi podmiotami na rynku pracy: przedsiębiorstwami, urzędami administracji rządowej i samorządowej, instytucjami rynku pracy oraz związkami zawodowymi, stowarzyszeniami i organizacjami, instytucjami propagującymi zasady społecznego zaangażowania biznesu i dostawcami usług dla środowiska usług HR.

www.saz.org.pl

Inwenta Interim koncentruje swoje działania wyłącznie na projektach z zakresu interim management. W ramach oferty skorzystać można z doboru zweryfikowanych Interim Managerów do realizacji konkretnych projektów m.in. restrukturyzacji, fuzji i przejęć.

Również doświadczeni menedżerowie, którzy widzą w zawodzie Interim Managera dalszą drogę swojego rozwoju zawodowego mogą skorzystać ze wsparcia i doradztwa w zakresie prowadzenia projektów IM.

Zapraszamy do odpowiedzenia strony www.inwentainterim.pl oraz przetestowania rozwiązania IM w swojej organizacji.

www.inwentainterim.pl

CEDOZ Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości. Jesteśmy instytucją oświatową z tradycją i doświadczeniem. W ciągu 19 lat obecności na rynku, nasze szkolenia ukończyło 35 tys. osób, w tym pracownicy z 4 tys. firm. Wydaliśmy ponad 4 tys. Certyfikatów Zawodowych. Specjalizujemy się w doskonaleniu zawodowym w zakresie prawa pracy, kalkulacji wynagrodzeń, rachunkowości zarządczej, finansowej i budżetowej, sprawozdawczości finansowej, podatków. Skupiamy się na budowaniu rynku wysoko wykwalifikowanego i aktywnego zawodowo personelu w tych dziedzinach. Poprzez kształcenie zawodowe osób bez doświadczenia (zdobycie nowego zawodu) oraz podnoszenie kwalifikacji praktyków biznesu, od wielu lat wpływamy na podnoszenie jakości funkcjonowania przedsiębiorstw. Nasze szkolenia prowadzą praktycy biznesu, eksperci prawa pracy, finansów, obsługi programów i aplikacji komputerowych. Absolwenci kursów zawodowych otrzymują certyfikaty zgodne z Europejskimi Ramami Kwalifikacji, uznawane przez instytucje i podmioty gospodarcze w Polsce oraz w UE.

www.cedoz.pl

Targi Outsourcing – Wsparcie dla Twojego biznesu to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, organizowane w najsłynniejszym ośrodku targowym w Warszawie – Expo XXI, w dniach 17-18 października 2013 roku.

Są to dwa dni biznesowe dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla innych przedsiębiorstw. W jednym miejscu gromadzą się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu. Podczas spotkania, odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą firm działających w każdym sektorze, którego potrzebuje nawet najmniejszy biznes.

www.outsourcingtargi.pl

Wolters Kluwer Polska tworzy nowatorskie rozwiązania i uczestniczy w wielu projektach wydawniczych, również międzynarodowych.

Menedżerom i specjalistom HR dostarcza aktualne, kompleksowe i rzetelnie opracowane informacje i wiedzę.

Wydawnictwo korzysta z doświadczeń całej grupy wydawniczej Wolters Kluwer (obecnej w 26 krajach, zatrudniającej ponad 18 tys. pracowników).

Nasze publikacje wydawane są pod trzema markami ABC, LEX i Oficyna – są to publikacje elektroniczne, czasopisma, książki i szkolenia.

Jesteśmy aktywni również na rynku konferencji dedykowanych branży HR.

www.wolterskluwer.pl

PKP CARGO jest liderem Grupy PKP CARGO LOGISTICS, jednego z największych w Europie operatorów oferujących kompleksowy pakiet usług logistycznych dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Świadczy ona na najwyższym poziomie wszystkie usługi w łańcuchu transportowym - przewozy kolejowe, intermodalne, samochodowe i kolejowo-promowe, spedycję morską, portową oraz śródlądową wraz z całościową obsługą bocznicową, przeładunkową i obsługą celną, logistykę magazynową oraz serwis taboru kolejowego.

Misją PKP CARGO jest świadczenie usług logistycznych przyjaznych dla środowiska oraz zapewniających jak największe zadowolenie klientów.

www.pkp-cargo.pl

ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie (ING Życie) na polskim rynku działa od blisko 20 lat i znajduje się w czołówce największych towarzystw ubezpieczeniowych. Strategia firmy oparta jest na satysfakcji klienta, a na podnoszenie jej poziomu pracuje zespół ponad 600 pracowników oraz sieć profesjonalnych przedstawicieli ubezpieczeniowo-finansowych. Firma stawia na dynamiczny rozwój zarówno w kontekście oferowanych produktów oraz usług, jak i budowie własnych struktur oraz podnoszeniu kwalifikacji pracowników. Dzięki temu ING Życie jest liderem nie tylko w branży ubezpieczeniowej, ale również znajduje się na wysokiej pozycji w rankingu najlepszych pracodawców. Firma zapewnia ciekawą pracę, dostęp do międzynarodowego wiedzy, programy szkoleniowe, pakiet benefitów pracowniczych oraz możliwość rozwoju w ramach wewnętrznego wolontariatu.

ING Życie należy do Grupy ING - globalnej korporacji specjalizującej się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń, emerytur i zarządzania aktywami. Grupa ING zatrudnia obecnie 95 tysięcy pracowników i działa w ponad 40 krajach na całym świecie, zarządzając aktywami ponad 67 milionów Klientów.

www.ingzycie.pl

PKO Bank Polski jest największym i jednym z najstarszych banków w Polsce. W ostatnich latach, w warunkach rosnącej konkurencji i kryzysu finansowego umocnił pozycję krajowego lidera, zajmując wiodącą pozycję w sprzedaży kredytów, a jednocześnie stał się liderem bankowości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej pod względem posiadanych aktywów i kapitałów oraz efektywności operacyjnej.

PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju. Pozostaje najbardziej wartościową marką polskiej bankowości według prestiżowego magazynu "The Banker", który wycenił wartość marki PKO Banku Polskiego na 1,25 mld dolarów. W Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2012 "Rzeczpospolitej" marka PKO Banku Polskiego okazała się najcenniejsza w kategorii finanse - jej wartość wyceniono na 3,72 mld złotych. Jest także najbardziej wartościowym krajowym bankiem, według rankingu 100 najcenniejszych firm "Newsweeka".

Bank znalazł się w gronie najlepszych pracodawców sektora bankowego w rankingach przygotowanych w oparciu o opinie studentów. Wysoką pozycję Banku potwierdzają badania międzynarodowej firmy Universum Global i stowarzyszenia AIESEC, przeprowadzane wśród studentów najlepszych uczelni w kraju.

www.pkobp.pl

Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat zajmującym miejsce w czołówce największych banków w Polsce. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Mocną stroną banku, jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Rozwijając współpracę ze swoimi partnerami społecznymi, staje się dla nich zaufanym i pewnym partnerem. Bank BGŻ wspiera i propaguje przedsięwzięcia o charakterze długofalowym. Celem strategicznym banku jest dalszy wzrost efektywności. Ponadto, wzmocnienie wiodącej pozycji w sektorze rolno-spożywczym, rozwój sieci placówek, szczególnie w mniejszych miastach oraz wzbogacanie oferty produktowej.

Bank BGŻ, od lat konsekwentnie angażuje się we wspieranie działalności organizacji charytatywnych i proedukacyjnych, angażuje się w inicjatywy społecznie użyteczne. W sposób szczególny, bo poprzez autorski program "Klasa BGŻ", swoje działania adresuje do zdolnych, ambitnych, otwartych na świat młodych ludzi, którzy borykając się z przeciwnościami życia codziennego wykazują ponadprzeciętny talent i pasję intelektualną.

www.bgz.pl/

Sieć hipermarketów Real należy do METRO Group, który jest drugim pod względem wielkości w Europie i trzecim na świecie koncernem handlowym. Koncern działa w Polsce od 1997 roku. METRO Group reprezentowany jest przez: Real, Makro Cash & Carry, Media Markt i Saturn. Sieć Real w Polsce obejmuje 57 marketów w 39 miejscowościach i 14 województwach. Asortyment tworzy 45 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych. W ofercie sprzedaży dominują produkty krajowe, dzięki czemu firma wspiera lokalne rynki i promuje rodzimych wytwórców. W 2006 roku sieć hipermarketów Real włączyła w swoje struktury placówki handlowe marki Geant. Dzisiaj w sieci Real w Polsce pracuje 10 tysięcy osób.

www.real.pl/

Miesięcznik Benefit jest skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych. W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą , procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących.

www.miesiecznik-benefit.pl

GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo różnych zainteresowaniach, stanowiskach oraz celach zawodowych. Członkowie społeczności spędzają w GoldenLine kilka godzin dziennie, ponieważ każdy znajduje w niej coś ważnego dla siebie:

 • kontakty - dzięki GL można skutecznie zarządzać kontaktami i podtrzymywać cenne relacje,
 • praca - innowacyjne rozwiązania pozwalają dotrzeć do najciekawszych ofert, a Pracodawcom szybko, łatwo i skutecznie pozyskiwać dobrych pracowników,
 • zasoby wiedzy - ludzie dyskutują na forach, budując bazę doświadczeń i informacji.

Za szczególną wartość GoldenLine uważamy fakt, że jego członkowie występują podpisani własnym imieniem oraz nazwiskiem i dbają o utrzymanie wysokiego poziomu swojej społeczności.

www.goldenline.pl

"Magazyn Businesswoman life" jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom, takim jak Ty w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.

Businesswoman life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Zgodnie z Kim Kiyosaki, autorką książki "Bogata Kobieta" wierzymy, że świat będzie lepszy, jeżeli będzie w nim coraz więcej bogatych kobiet.

www.businesswomanlife.pl

To czołowy miesięcznik branży HR. Skierowany do dyrektorów i specjalistów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu HRM, prawa pracy, zarządzania i coachingu.

Magazyn co miesiąc trafia na biurka osób odpowiedzialnych za strategię i planowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w największych korporacjach w Polsce.

www.personelplus.pl

www.rynekpracy.pl to specjalistyczny portal wiedzy poświęcony problematyce i funkcjonowaniu rynku pracy. Wszystkie analizy oparte są na rzetelnych i wiarygodnych źródłach informacji. Dane są pobierane z zasobów polskich i zagranicznych instytucji, takich jak GUS, ILO, Eurostat, Eurofound, OECD. Portal zamieszcza również własne badania rynku pracy.

Portal rynekpracy.pl to:

 • ponad 500 opracowań,
 • prawie 30 tematycznych raportów,
 • stale aktualizowana baza wskaźników rynku pracy,
 • aktualne wiadomości z kraju i ze świata dotyczące rynku pracy.

www.rynekpracy.pl

Sedlak & Sedlak to jedna z najstarszych firm doradztwa HR w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła już w 1990 roku. Jedną z pierwszych świadczonych usług była rekrutacja. Od tego czasu specjaliści ds. HR Sedlak & Sedlak obsadzili kilka tysięcy stanowisk. Od 1997 roku systematycznie wydaje raporty płacowe dla firm. Od dziewięciu lat przeprowadza Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń - największe w Polsce pozarządowe badanie płac. Ponad to firma jest właścicielem portali: wynagrodzenia.pl oraz rynekpracy.pl, jak również organizatorem Krakowskiego Forum Wynagrodzeń.

www.sedlak.pl

PulsHR.pl jest pierwszym w Polsce tak nowoczesnym portalem skierowanym do menedżerów, prezesów, dyrektorów i innych profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumianą branżą HR, strategiami zarządzania ludźmi i rozwojem kariery.

PulsHR.pl jest pierwszym sprofilowanym branżowo serwisem HR. Dzięki współpracy z liderami mediów branżowych - Wnp.pl, Portalemspożywczym.pl, Rynkiemzdrowia.pl, Propertynews.pl oraz Portalemsamorządowym.pl, u nas masz pewność, że mamy najświeższe informacje z sektorów przemysłowego, zdrowia i medycyny, rynku FMCG, sektora nieruchomości i administracji.

PulsHR jest pierwszym portalem w branży, który możesz sprawnie przejrzeć niezależnie od tego, czego akurat używasz - telefonu, komputera, czy tabletu.

www.hrbiznes.pl

Podstawowym nurtem działalności Instytutu jest aktywność naukowo-badawcza. Głównymi kierunkami badań placówki są problemy pracy, zbiorowe stosunki pracy i polityka społeczna. Znakiem rozpoznawczym Instytutu jest interdyscyplinarne podejście do problemów badawczych. Badania IPiSS były prekursorskie m.in. w takich dziedzinach, jak: efektywność instrumentów rynku pracy, systemy motywacyjne i wartościowanie pracy, zarządzanie talentami, równowaga między pracą a życiem prywatnym, ubóstwo i metody przeciwdziałania, nowe systemy ubezpieczeń społecznych. Badania służą administracji państwowej, rządowej i samorządowej, a także podmiotom gospodarczym i organizacjom pozarządowym.

Ponad 50-letnie doświadczenie w pracy naukowo-badawczej IPiSS zaowocowały bogatym dorobkiem wydawniczym. Wyniki prac badawczych publikowane są w kilku seriach wydawniczych: Studia i Monografie, Ekspertyzy, Raporty, Poradniki, Opracowania Projektów Celowych Zamawianych, Opracowania Projektów Badawczych Zamawianych, Occasional Papers oraz Publikacje Pozaseryjne. IPiSS wydaje również dwa czasopisma: miesięcznik "Polityka Społeczna" właścicielem tytułu jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz dwumiesięcznik "Zarządzanie Zasobami Ludzkimi" - oba znajdują się na liście czasopism MNiSW oraz w naukowej bazie danych CEJSH. Ponadto, artykuły teoretyczne, studia przypadków i komunikaty z badań publikowane w "Zarządzanie Zasobami Ludzkimi" znajdują się w dwóch bazach e-Publikacje Nauki Polskiej (e-PNP) oraz EBSCO.

Instytut posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych.

W działalności Instytutu dużą role odgrywa współpraca z organizacjami biznesowymi, publicznymi, samorządowymi i pozarządowymi oraz z ośrodkami akademickimi. Jej celem jest upowszechnienie wiedzy i interesujących doświadczeń, inspiracja twórczych poszukiwań i wspomaganie procesów implementacji.

Współpraca ta realizowana jest w formie ekspertyz, doradztwa, seminariów, konferencji naukowych i innych wspólnych przedsięwzięć. IPiSS jest organizatorem dwóch konkursów: "Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi" oraz "Na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej".

www.ipiss.com.pl

GazetaPraca.pl jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie - miesięcznie korzysta z niego około 1,3 miliona użytkowników*. Łączy tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy.

GazetaPraca.pl wspiera pracodawców w konstruowaniu zaawansowanych rozwiązań rekrutacyjnych, jako jedyny na polskim rynku dostawca łączący kompetencje serwisu ogłoszeniowego, agencji SEO/SEM, agencji Social Media, Custom Publishing oraz dostawcy systemu do zarządzania rekrutacją, HRLink.pl.

Eksperci GazetaPraca.pl posiadają wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu mediów w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszych klientów oraz dostarczaniu rozwiązań rekrutacyjnych tworzonych pod indywidualne potrzeby pracodawców.

*Megapanel PBI, marzec 2013

www.gazetapraca.pl