Potrzebujesz pomocy? Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
, tel. 22 50 234 70. Zapraszamy!

INWENTA - Łączymy ludzi z pasją!

INWENTA Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR. Realizujemy projekty z zakresu rekrutacji bezpośredniej na wyższe i średnie stanowiska menedżerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku zapoczątkowaliśmy projekty rekrutacyjne związane z pozyskiwaniem interim managerów i realizacją projektów czasowych. Specjalizujemy się również w projektach diagnozy i rozwoju kompetencji. W oparciu o metody Assessment i Development Centre, Audyt Personalny, oceny pracownicze i Ocenę 360° diagnozujemy potrzeby szkoleniowe i rozwojowe pracowników, identyfikujemy luki kompetencyjne i oceniamy efektywność i przydatność na stanowisku pracy. Na tej podstawie proponujemy adekwatne metody dalszego rozwoju i podnoszenia poziomu kompetencji w organizacji. Inwenta realizuje także projekty szkoleniowe w obszarze szeroko pojętych kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem, przywództwem, zmianą i efektywnością. Nasze projekty bez względu na rodzaj i poziom skomplikowania prowadzimy z kreatywnością i pełnym zaangażowaniem. Mamy nadzieję, że zarówno dla nas, także dla naszych Klientów, jak i Kandydatów praca zawsze będzie pasją.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.inwenta.pl

ZACHOROWSKA & PARTNERS - Rozwiązania HR dobrze dopasowane do Twojej firmy

Zachororwska & Partners jest firmą doradztwa personalnego wyróżniającą się doświadczaniem i skutecznością w projektowaniu i wdrażaniu efektywnych procesów do zarządzania organizacją.

Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu systemów wynagradzania, pozyskiwania i rozwoju talentów. Realizujemy projekty, których celem jest poprawienie efektywności organizacji. Mechanizmy tworzące kulturę organizacyjną, a także te, które wpływają na budowanie marki pracodawcy nie mają dla nas tajemnic. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Potrafimy zaproponować i wdrożyć rozwiązania, które pozwalają osiągnąć pożądany efekt.

Siłą naszej firmy są jej konsultanci posiadający wieloletnie, praktyczne doświadczenie w różnych obszarach zarządzania kapitałem ludzkim, zdobyte w międzykulturowym środowisku. Naszymi atutami są wiedza merytoryczna i praktyczne doświadczenie, skuteczność i zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność. Potwierdzeniem tych słów są referencje Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z naszych usług.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.hhrr.pl