Partnerzy i patroni medialni wydarzenia

Skanska Commercial Development Europe (SCDE) prowadzi działalność deweloperską oferując wysokiej jakości biura najbardziej wymagającym klientom w Polsce, w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. W swoich obiektach oferuje ekonomiczne, konkurencyjne i przyjazne rozwiązania technologiczne, zgodne z międzynarodowymi standardami. Wyróżnia nas bezkompromisowy nacisk na jakość, zadowolenie klienta i różnorodny, zróżnicowany zespół profesjonalistów skupionych wokół wspólnego celu.

Skanska CDE jest częścią grupy Skanska, jednej z największych firm budowlanych na świecie, która w Europie, w Ameryce Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie zatrudnia ponad 60 tys. Pracowników. W 2015 roku Skanska obchodzi 128 rocznicę działalności na rynku i wprowadza nową 5-letnią strategię.

www.skanska.pl

Grupa Aon w Polsce jest częścią globalnej korporacji Aon. Firma działa w Polsce od 1992 roku i w tym czasie zdobyła pozycję lidera w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym, a także doradztwie i outsourcingu w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Zatrudniamy ponad 1050 osób, w biurach: w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i we Wrocławiu.

Aon w Polsce działa w 3 głównych obszarach:

 • Zarządzanie ryzykiem i ubezpieczenia - Aon Polska, Aon Polska Services
 • Reasekuracja – Aon Benfield
 • Doradztwo i outsourcing HR oraz usługi aktuarialne – Aon Hewitt

Naszym atutem jest doskonała znajomość rynku i branży klienta, co zawdzięczamy najlepszym w swojej dziedzinie ekspertom. Ponad to, globalny zasięg firmy, umożliwia zdobywanie i wymianę doświadczeń, które wykorzystujemy w naszej pracy z Klientami, zawsze oferując sprawdzone rozwiązania w obszarach związanych z zarządzaniem ryzykiem, ubezpieczeniami, reasekuracją i zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Aon na świecie zatrudnia ponad 66 tys. osób, w 500 biurach, w ponad 120 krajach. Akcje Aon Corporation są notowane na giełdzie w Nowym Jorku (symbol AON). Roczne przychody oscylują na poziomie 12 mld USD.

Aon cieszy się doskanałą renomą potwierdzoną przyznaniem szeregu nagród i wyróżnień, takich jak: najlepszy broker na świecie, najlepszy pośrednik ubezpieczeń i reasekuracji, najlepsza firma doradcza zarządzająca systemami motywacyjnymi dla pracowników.

www.aon.com

ETS (Educational Testing Service) to największa, niezależna organizacja zajmująca się oceną wiedzy i kompetencji na świecie. Przez ponad 60 lat tradycji i ciągłej innowacji, ETS stworzyło tak uznane i szeroko stosowane certyfikaty językowe jak SAT®, TOEIC®, TOEFL® czy GRE®. Nasz personel na całym świecie to ponad 2600 specjalistów i profesjonalistow w takich dziedzinach jak edukacja, badania edukacyjne, psychometria, statystyka, zarządzanie edukacją. W ponad 180 krajach na świecie, ETS odpowiada na potrzeby osób indywidualnych, klientów biznesowych (audyt językowy), ministerstw czy agencji rządowych. ETS cieszy się światowym uznaniem za jakość swoich produktów. Egzaminy wolne od błędów, obiektywne i rzetelne to podstawa siły Educational Testing Service.

Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w stanie New Jersey w USA, biura i przedstawicielstwa ETS są obecne na całym świecie, na każdym kontynencie.

www.etsglobal.org

Hay Group to globalna firma doradcza, od ponad 60 lat wspierająca firmy w przekształcaniu ich strategii biznesowych w rzeczywistość. Jesteśmy znani zarówno z wysokiej jakości naszych badań, jak i wysokich wymagań, jakie stawiamy sobie w naszej pracy. Przekształcamy wyniki badań teoretycznych w rekomendacje konkretnych działań. Efektywnie wspieramy naszych Klientów w tworzeniu wizji przeobrażających ich organizacje. Pracując z Klientami zawsze koncentrujemy się na tym, aby nasze zalecenia zapewniały im osiągnięcie pożądanych rezultatów. Pomagamy identyfikować talenty i właściwie je rozwijać, pracujemy z firmami nad zapewnieniem lepszej wydajności oraz motywujemy pracowników do jak najlepszego wykonywania swojej pracy. Koncentrujemy się na wprowadzaniu rzeczywistych zmian w ten sposób pomagając ludziom i organizacjom w realizowaniu ich potencjału.

Mamy ponad 2600 pracowników pracujących w 85 biurach w 48 krajach. Współpracujemy z ponad 10.000 firm na całym świecie. Nasi Klienci należą zarówno do sektora prywatnego, jak i państwowego, reprezentują wszystkie branże i gałęzi przemysłu, oraz różnorodne problemy, z jakimi mierzą się firmy na całym świecie.

 • W oparciu o wiedzę naszych ekspertów, skutecznie wprowadzamy zmiany oferując szeroki zakres usług, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dzięki temu firmy mają pewność, że nasze rekomendacje są trafne i mają możliwość porównania się w ramach branży, kraju, regionu czy kontynentu.
 • Stworzyliśmy i posiadamy najpowszechniej stosowaną na świecie metodologię wartościowania stanowisk, z której korzysta ponad 8000 organizacji.
 • Dzięki przełomowym i wnikliwym informacjom oraz usługom naszego McClelland Center for Research and Innovation pomogliśmy Klientom w ocenie, selekcji i przygotowaniu setek tysięcy menedżerów i członków kadry zarządzającej.
 • Zbudowaliśmy najbogatszą i najbardziej wszechstronną na świecie bazę danych zawierającą informacje dotyczące zarządzania organizacjami oraz umożliwiającą naszym Klientom przeprowadzanie analiz porównawczych z najlepszymi firmami w branży.

www.haygroup.com

Forum Employer Branding to coroczne spotkanie praktyków budujących markę firmy jako solidnego i odpowiedzialnego pracodawcy, którzy dzielą się swoją wiedzą ekspercką, prezentując przykłady dobrych praktyk, debatując i wymieniając się opiniami i doświadczeniami. Idea Forum wpisuje się w myśl zarządzania wiedzą, w trend stałego podnoszenia kompetencji pracowników i kadry zarządzającej, niesie możliwość poznania ekspertów i sympatyków, którzy na co dzień inicjują, nadzorują i przeprowadzają różnorodne kampanie, działania i projekty mające na celu budowanie wizerunku i marki odpowiedzialnego i pożądanego pracodawcy.

W trakcie Forum wspólnie zastanawiamy się jak lepiej zarządzać pracownikami, jak prowadzić prawdziwie efektywną i otwartą komunikację wewnętrzną i zewnętrzną opartą na dialogu. Podpowiadamy jakie rozwiązania zastosowały wiodące firmy i organizacje i jakie osiągnęły rezultaty. Inicjatorką i organizatorką Forum jest firma Kalitero.

www.forumemployerbranding.pl

Galactica jest producentem i dostawcą rozwiązań programistycznych skierowanych do szerokiego grona odbiorców biznesowych.

Dostarczamy oprogramowanie budowane w oparciu o najnowsze technologie programistyczne oraz wieloletnie doświadczenie. Jedną z naszych propozycji jest program Galactica Libra przeznaczony dla Agencji Rekrutacyjnych i Działów HR.

Wiemy, iż prowadzenie procesów rekrutacyjnych to złożone i pracochłonne zagadnienie. Wybór odpowiedniego pracownika wymaga podjęcia wielu działań zmierzających do zgromadzenia jak najbardziej precyzyjnych informacji o kandydacie. Stworzyliśmy system Galactica Libra, którego funkcjonalność pozwala m.in. na ewidencję bazy kandydatów oraz prowadzenie definiowanych procesów rekrutacyjnych. Ponadto oprogramowanie może być zintegrowane ze stroną WWW wykonaną przez naszą firmę, dzięki czemu oferty są automatycznie publikowane, a kandydaci mogą składać swoje aplikacje on-line.

www.galactica.pl

GazetaPraca.pl jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie - miesięcznie korzysta z niego około 1,3 miliona użytkowników*. Łączy tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy.

GazetaPraca.pl wspiera pracodawców w konstruowaniu zaawansowanych rozwiązań rekrutacyjnych, jako jedyny na polskim rynku dostawca łączący kompetencje serwisu ogłoszeniowego, agencji SEO/SEM, agencji Social Media, Custom Publishing oraz dostawcy systemu do zarządzania rekrutacją, HRLink.pl.

Eksperci GazetaPraca.pl posiadają wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu mediów w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszych klientów oraz dostarczaniu rozwiązań rekrutacyjnych tworzonych pod indywidualne potrzeby pracodawców.

*Megapanel PBI, marzec 2013

www.gazetapraca.pl

Platforma HR24 udostępnia kompleksowe narzędzia wspierające ocenę kompetencji pracowników, testy psychologiczne i proces rekrutacji. Narzędzia HR24 dostępne online są połączeniem najnowszych technologii z wieloletnim doświadczeniem zespołu w projektach rekrutacyjnych i szkoleniowych. HR24 pozwala optymalnie zarządzać budżetem, ułatwia dobór właściwego pracownika i pomaga zwiększyć efektywność. Wśród narzędzi oferowanych przez HR24 znajdują się:

 • Moduł e-rekrutacja - prowadzenie kampanii rekrutacyjnej na wybrane stanowisko
 • Moduł dwufazowych testów psychologicznych (SOFTSkill - testy osobowościowe, MasterMIND - testy intelektualne)
 • Moduł Oceny Okresowej - wsparcie oceny pracy poszczególnych osób
 • Moduł Oceny 360 - narzędzie do diagnozy poziomu kompetencji wśród pracowników

W ramach wsparcia dla narzędzi online, HR24 oferuje usługi w zakresie doradztwa personalnego i zawodowego (rekrutacja, audyt personalny, wdrożenie Ocen okresowych, badanie 360 stopni) oraz szkolenia i narzędzia DiSC.

Nowością HR24 jest serwis www.streszawodowy.pl - kompleksowy test diagnozujący poziom wypalenia zawodowego, pracoholizmu, stresu oraz innych stanów lękowych.

www.hr24.com.pl

HR Polska to portal pasjonatów branży Human Resources, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. To strategiczne miejsce spotkań praktyków HR, których inspirujemy w codziennej pracy.

Nasze działania skierowane są do osób zajmujących się kształtowaniem polityki personalnej i zarządzaniem zasobami ludzkimi: menedżerów personalnych, konsultantów, specjalistów kadr i płac, trenerów, mentorów, rekruterów, coachów, asesorów.

HR Polska to jedyne tak uporządkowane miejsce, gdzie łączą się ze sobą "miękkie" kompetencje HR i "twarda" wiedza specjalistyczna. To centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy.

Naszym celem jest zbudowanie silnej społeczności, wspierającej się w zakresie informacyjnym, merytorycznym i narzędziowym.

Zapraszamy do wymiany doświadczeń osoby zainteresowane rozwojem branży HR.

www.hrpolska.pl

Polski portal skupiający osoby profesjonalnie zajmujące się budowaniem wizerunku pracodawcy.

Z serwisu korzysta kadra zarządzająca, dyrektorzy HR, specjaliści HR, specjalistów PR, osób odpowiedzialne za budowę pozytywnego wizerunku pracodawcy i employer branding w firmach.

Jest on skierowany również do pracowników marketingu rekrutacyjnego i osób chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę obszarze Employer Brandingu.

Portal Markapracodawcy.pl to skupiona w jednym miejscu praktyczna wiedza Ekspertów Employer Brandingu. Serwis propaguje budowę Marki Pracodawcy jako jednego z kierunków Zrównoważonego Rozwoju Biznesu.

Zapraszamy do społeczności Markapracodawcy.pl na www.fb.com/markapracodawcy

www.markapracodawcy.pl

Miesięcznik Benefit jest skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych. W miesięczniku można odnaleĽć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą , procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących.

www.miesiecznik-benefit.pl

Miesięcznik branżowy, który ukazuje się od 1994 roku. Czytelnikami są właściciele firm, prezesi zarządów, dyrektorzy, menedżerowie i kierownicy personalni, wykładowcy uczelni i studenci, a także osoby zainteresowane tematyką zarządzania zasobami ludzkimi. W piśmie poruszane są zagadnienia dotyczące: nowoczesnych metod zarządzania pracownikami, zatrudniania, wynagradzania, oceniania, rozwoju, zwalniania, szkoleń, komunikacji w firmie. Ponadto w piśmie publikowane są wywiady z zagranicznymi guru zarządzania, a także przedstawiane są najnowsze trendy związane z obszarem HRM, m.in. coaching, zarządzanie talentami, CSR, employer branding. Prezentuje dobre praktyki oraz studia przypadku z polskich i zagranicznych firm, inspirując do wprowadzania nowych i efektywnych rozwiązań HRM oraz tworzenia elastycznych struktur w przedsiębiorstwach i instytucjach. Jest wydawany na papierze ekologicznym.

www.personel.infor.pl

To czołowy miesięcznik branży HR. Skierowany do dyrektorów i specjalistów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu HRM, prawa pracy, zarządzania i coachingu.

Magazyn co miesiąc trafia na biurka osób odpowiedzialnych za strategię i planowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w największych korporacjach w Polsce.

www.personelplus.pl

Jesteśmy jednym z czołowych polskich serwisów rekrutacyjnych. Codziennie na praca.pl pojawiają się setki ofert pracy, praktyk i staży z całej Polski. Oferujemy wiele narzędzi ułatwiających poszukiwanie pracy. Publikujemy porady dotyczące rynku pracy. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na praca.pl!

www.praca.pl

Stowarzyszenie PSTD (Polish Society for Training & Development) powstało z przekształcenia dotychczasowego stowarzyszenia ASTD Global Network Poland, która jest organizacją zrzeszającą profesjonalistów zajmujących się obszarem szkoleń.

Skupiamy szkoleniowców, trenerów, konsultantów i dydaktyków działających zawodowo na terenie Polski w obszarach związanych z Zarządzaniem i Rozwojem Zasobów Ludzkich.

PSTD jest partnerem rynkowym i społecznym dla organizacji rządowych, samorządowych, innych stowarzyszeń zawodowych i branżowych, a także mediów i ośrodków akademickich.

www.pstd.org.pl

THINKTANK, ośrodek dialogu i analiz, ma na celu wzmacnianie debaty publicznej w Polsce, stanowi platformę refleksji i wymiany wiedzy między liderami biznesu i administracji. Prowadzi badania, wydaje raporty i analizy, w których opisuje najważniejsze trendy z zakresu zarządzania, przywództwa i polityki państwowej. Działania THINKTANK, podzielone na kilka dużych programów strategicznych, obejmują takie sfery jak zwiększanie szans polskich firm w środowisku globalnym, promowanie dobrych praktyk w obszarze administracji czy poprawa kompetencji przywódczych liderów biznesu. THINKTANK spaja sieć ekspertów i wybitnych osobistości polskiego i międzynarodowego życia publicznego. W Radzie Strategicznej ośrodka zasiadają m.in.: laureat Pokojowej Nagrody Nobla Muhammad Yunus, wieloletni wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Günter Verheugen. W ramach THINKTANK Society trwa wymiana doświadczeń i rozwój elity polskiego biznesu i administracji – członkowie THINKTANK Society mają dostęp do wydawanego co kwartał Magazynu THINKTANK, organizowanych w wąskim gronie debat i zarządzanej przez THINKTANK bazy wiedzy.

www.mttp.pl

Potrzebujesz pomocy? Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

22 50 234 70