Partnerzy i patroni medialni wydarzenia

Skanska Commercial Development Europe (SCDE)

Skanska CDE prowadzi działalność deweloperską oferując wysokiej jakości biura najbardziej wymagającym klientom w Polsce, w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. W swoich obiektach oferuje ekonomiczne, konkurencyjne i przyjazne rozwiązania technologiczne, zgodne z międzynarodowymi standardami. Wyróżnia nas bezkompromisowy nacisk na jakość, zadowolenie klienta i różnorodny, zróżnicowany zespół profesjonalistów skupionych wokół wspólnego celu. Skanska CDE jest częścią grupy SKANSKA , jednej z największych firm budowlanych na świecie, która w Europie, w Ameryce Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie zatrudnia ponad 57 tys. Pracowników. W 2012 roku Skanska obchodziła 125 rocznicę działalności na rynku.

Grupa Skanska

Skanska jest jedną z wiodących światowych firm deweloperskich i budowlanych. Oferuje konkurencyjne rozwiązania najbardziej złożonych zadań. Specjaliści Skanska zarządzają całym procesem realizacji inwestycji – od pierwotnej koncepcji po gotowe obiekty komercyjne i mieszkaniowe. Wspólnie z klientami i partnerami firma planuje i buduje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, a jej najważniejszym celem jest poprawa jakości życia. Dzięki temu zaangażowaniu Skanska uczestniczy w najciekawszych przedsięwzięciach naszych czasów. Pracuje przy 10 000 projektach na dwóch kontynentach. Zatrudnia 58 000 pracowników w 10 krajach w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Główna siedziba firmy mieści się w Sztokholmie, w Szwecji. Przychód Skanska w 2014 roku wyniósł 15,9 mld EUR, a zysk operacyjny 632 mln EUR. Spółka Skanska AB jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych NASDAQ Stockholm.

Więcej można przeczytać na www.skanska.com/projects.

W Polsce Grupa Skanska zatrudnia ponad 7,7 tysiąca osób w 3 spółkach: Skanska S.A., Skanska Property Poland oraz Skanska Residential Development Poland.

Więcej informacji na stronie: www.skanska.pl

To czołowy miesięcznik branży HR. Skierowany do dyrektorów i specjalistów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu HRM, prawa pracy, zarządzania i coachingu.

Magazyn co miesiąc trafia na biurka osób odpowiedzialnych za strategię i planowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w największych korporacjach w Polsce.

www.personelplus.pl

Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Wyróżnia się na rynku doskonałą obsługą klienta oraz wysoką skutecznością publikowanych ofert pracy, które docierają do kilku milionów osób poszukujących zatrudnienia.

Praca.pl prowadzi unikalny ogólnopolski program rekomendacji znajomych do pracy, który wspiera oferty pracy umożliwiając użytkownikom polecanie ogłoszeń w zamian za gratyfikację finansową.

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom na rynku pracy portal umożliwia wyszukiwanie ofert pracy na mapie pod adresem lokalna.praca.pl.

Praca.pl działa nie tylko w internecie. Portal co roku wydaje cieszący się olbrzymią popularnością Poradnik Praca.pl, który zawiera porady dla kandydatów oraz prezentacje firm. Od 2015 r. serwis jest organizatorem Targów Praca.pl, które odbywają się w Warszawie.

www.praca.pl

Cityevents - agencja eventowa specjalizująca się w energetyzowaniu wydarzeń firmowych. Dokładnie opracowane scenariusze, oraz kreatywne i innowacyjne programy zapewniły sukces przy projektach dla takich firm jak TVN, Volvo, Swatch, Siemens, Tauron, Volkswagen czy Ikea.

Trzy krople kreatywności, cztery staranności, po dwie miarki uśmiechu i pracy zespołowej to magiczna formuła udanego eventu według cityevents. Jeżeli do tej mikstury dodamy szczyptę entuzjazmu i całe lata doświadczeń, to nikogo nie zadziwi, że ich wydarzenia przynoszą rezultaty i realne korzyści dla uczestników, zespołów i całych organizacji.

www.cityevents.pl

Potrzebujesz pomocy? Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

22 50 234 70