Partnerzy


Partnerzy strategiczni

Etno Cafe - polska marka kawowa (palarnia kawy, browar kawowy oraz sieć kawiarni). Palarnia kawy Etno Cafe to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, gdzie żyją w symbiozie ziarna z różnych zakątków świata. Możesz znaleźć u nas między innymi bardziej cytrusowe w charakterze ziarna etiopskiej kawy, delikatniejsze odmiany brazylijskie i te wyraźniejsze - kolumbijskie. To właśnie tu, na Jerzmanowskiej nasz Roaster Krzysiek i Roaster Krzysiek (tak, mamy dwóch) dokonuje cudu przemienienia zielonego ziarna w odpowiednio, świeżo paloną kawę. Pomaga mu piec, w zasadzie dwa piece, które metodą rzemieślniczą, w niskich temperaturach, robią kawowe czary mary, by różnicując profil palenia powoli wydobyć z ziarna pokłady aromatów.

Część świeżo wypalonych ziaren trafia do paczek kawy Etno Cafe i Wroasters, w których oprócz wielości aromatów, można poczuć szacunek do dobrego ziarna. Druga część wędruje tuż, tuż za róg, do naszego „browaru kawowego”, w którym produkowany jest na dużą skalę innowacyjny napój kawowy Cold Brew Coffee, o unikalnych właściwościach.

Co to Cold Brew Coffee? Kawa 100% Arabica, gotowa do spożycia, prosto z butelki. Nie powstaje podczas błyskawicznego zaparzenia na gorąco, a potem zmrożenia lub ochłodzenia kawy. Powstaje podczas procesu maceracji, która jest jedyna w swoim rodzaju, wymaga tego, aby kawę przygotować bez użycia gorącej wody. Zastosowań jest wiele, odkryj moc napoju i zabierz go w długą trasę lub wypij na nadgodziny w pracy, dostarczając dodatkowej energii do działania. CB to także idealna propozycja dla poszukiwaczy nietuzinkowych smaków, doskonała baza do drinków czy alternatywa do słodkich napojów.

Tradycyjnej kawy Etno Cafe, Cold Brew Coffee, a także rzemieślniczych ciast i nietypowych smaków wytrawnych możesz spróbować w 14 kawiarniach Etno Cafe (we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Lesznie). Zakochani w kawie, z pełnym młynkiem świeżo palonego ziarna czekamy na Ciebie, by podać Ci pierwszą kawę, kawę do śniadania, tę do sałatki na lunch, do wyjątkowego ciacha i tę wieczorną, aby wycisnąć z dnia jeszcze kroplę.

Skanska Commercial Development Europe (SCDE) prowadzi działalność deweloperską oferując wysokiej jakości biura najbardziej wymagającym klientom w Polsce, w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. W swoich obiektach oferuje ekonomiczne, konkurencyjne i przyjazne rozwiązania technologiczne, zgodne z międzynarodowymi standardami. Wyróżnia nas bezkompromisowy nacisk na jakość, zadowolenie klienta i różnorodny, zróżnicowany zespół profesjonalistów skupionych wokół wspólnego celu.

Skanska CDE jest częścią grupy Skanska, jednej z największych firm budowlanych na świecie, która w Europie, w Ameryce Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie zatrudnia ponad 60 tys. Pracowników. W 2015 roku Skanska obchodzi 128 rocznicę działalności na rynku i wprowadza nową 5-letnią strategię.

www.skanska.pl

Olesiński & Wspólnicy to nowoczesna, polska firma doradcza. Specjalizujemy się w konkretnych dziedzinach prawa i podatków, jednocześnie posiadając szeroką wiedzę branżową, co daje naszym Klientom stały dostęp do doświadczonych ekspertów.

Zespół Olesiński & Wspólnicy to grupa ponad 90 adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, aplikantów, doktorantów, prawników – zaangażowanych doradców, pracujących we Wrocławiu, Warszawie, Gliwicach i Krakowie. Najlepszym dowodem na efektywność naszych działań są setki ważnych, często nowatorskich projektów.

Do grona Klientów Olesiński & Wspólnicy należą międzynarodowe grupy kapitałowe, spółki notowane na giełdzie papierów wartościowych, liderzy na krajowym i europejskich rynkach w branży automotive, e-commerce, chemicznej, tekstylnej, spożywczej, budowlanej, energetycznej i wielu innych.

Partnerzy

Firma Marcus Fresh jest importerem i dystrybutorem wysokiej klasy świeżych produktów żywnościowych/spożywczych. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane produkty od sprawdzonych polskich i zagranicznych dostawców. Koncentrujemy się na zaspakajaniu potrzeb konsumentów, którym zależy na zdrowiu, żywności wysokiej jakości, naturalnych i smacznych produktach. Marcus Fresh jest również oficjalnym dystrybutorem na Polskę portugalskiego producenta soków naturalnych Sonatural.

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jest największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem. Od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Enel-med oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia. Na ogólnopolską sieć medyczną enel-med składają się: 26 wieloprofilowych oddziałów enel-med, zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Tarnowie Podgórnym, Sochaczewie, Wrocławiu oraz Katowicach, 6 specjalistycznych przychodni przyzakładowych oraz 2 szpitale w Warszawie. Ogólnopolska sieć medyczna enel-med obejmuje również ponad 1600 placówek partnerskich w całej Polsce. W portfolio Grupy Kapitałowej ENEL-MED znajdują się klinika medycyny estetycznej ESTELL w Warszawie, 3 kliniki medycyny sportowej enel-sport (w Warszawie i w Łodzi) oraz marka enel-senior (ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja) . Enel-med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm, jak i klientów indywidualnych. Zespół enel-med liczy blisko 4000 pracowników, w tym ponad 1800 lekarzy w 60 specjalnościach i ponad 900 pracowników personelu medycznego nielekarskiego. Z usług enel-med korzysta ponad 700 tys. Pacjentów, a w portfolio klientów znajduje się ponad 5 tys. firm. Enel-med stawia na nowe technologie czyli rozwój telemedycyny oraz digitalizację usług medycznych w tym rozwój aplikacji mobilnej enel-med czy oferowanych e-wizyt. Enel-med wyróżnia bardzo wysoki poziom satysfakcji pacjentów rok rocznie potwierdzone uzyskanym prestiżowym tytułem Gwiazdy Jakości Obsługi Klienta.

Kinnarps oferuje zintegrowane rozwiązania wyposażenia dla biur i miejsc pracy, tworząc swoją ofertę w oparciu o zasady ergonomii i designu oraz o tradycyjny warsztat meblarski. Firma, założona w 1942 roku przez Jarla i Evy Anderssonów, ma swoją siedzibę w miejscowości Kinnarp w zachodniej Szwecji. Kinnarps od zawsze koncentrował się na efektownym, innowacyjnym wzornictwie i trwałości produktów – od początku działalności firma bardzo często tworzyła produkty na zamówienie architektów. Z biegiem czasu firma zwiększyła zarówno liczbę oferowanych rozwiązań i produktów, jak i swój rozmiar, stając się przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu. Nadrzędną wartością Kinnarps jest pełna kontrola nad całym łańcuchem stosowanych procesów – od pozyskiwania surowców, poprzez produkcję, aż po dostawę i montaż. Tak samo istotny jest znikomy wpływ działania firmy na środowisko naturalne. Oferta Kinnarps skierowana jest głównie do przestrzeni publicznych, takich jak biura, placówki edukacyjne czy medyczne. Nasze rozwiązania cechują się nie tylko wyjątkową jakością wykonania, lecz także przystępną ceną. Pracujemy w bliskiej współpracy ze światowej sławy projektantami, czego efektem jest szereg nagród i wyróżnień w kategorii designu. Na portfel marek wchodzących w skład grupy Kinnarps składają się Kinnarps, Drabert oraz MARTINSTOLL. Co więcej, Kinnarps oferuje szereg dodatkowych akcesoriów i rozwiązań doskonale uzupełniających firmową ofertę, a to dzięki współpracy z dużą liczbą partnerów, a także dzięki szerokiej gamie produktów spod znaku spółek zależnych – Materia, Skandiform i NC Nordic Care. Kinnarps to jeden z największych dostawców rozwiązań biurowych w Europie. Firma prowadzi sprzedaż w około 40 krajach i zatrudnia niemal 2700 pracowników. Obroty za rok finansowy 2016/2017 wyniosły 4,0 miliarda SEK. Ponadto, grupa Kinnarps zaangażowana jest w zaawansowane projekty badawcze i naukowe na rzecz ochrony środowiska, a firmowe produkty tworzone są według obowiązujących standardów ekologicznych i posiadają odpowiednie oznakowanie ecolabel. Firma posiada także certyfikat zgodności z normą ISO 9001 oraz ISO 14001. Więcej informacji można znaleźć na www.kinnarps.pl.

GoldenLine to wiodący serwis rekrutacyjny, oferujący usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. GoldenLine dostarcza kandydatom oferty pracy, opinie o pracodawcach oraz umożliwia założenie profilu zawodowego. Pracodawcom oferuje dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów, usługę rekrutacyjną Jobile, jak i publikację ofert pracy. GoldenLine wspiera firmy w obszarze employer branding poprzez doradztwo i szkolenia, możliwość założenia Profilu Pracodawcy jak i realizację kampanii marketingu rekrutacyjnego.

Primavera Jastrzębia Góra to nadmorski obiekt konferencyjno-wypoczynkowy w Jastrzębiej Górze. Położony jest w wyjątkowej lokalizacji, 100m od piaszczystej plaży zaledwie 40km od Trójmiasta.

Piękna o każdej porze roku Jastrzębia Góra to najdalej wysunięty na północ punkt Polski. Może poszczycić się wyjątkowym klifowym wybrzeżem, które stanowi unikalną wizytówkę zarówno dla regionu jak i dla naszego obiektu.

Wybierając Primavera zyskujesz podwójnie - to idealny połączenie wysokiej klasy obiektu konferencyjnego z doskonałym zapleczem rekreacyjnym gwarantującym relaks i wypoczynek, a także morze atrakcji po szkoleniu.

Primavera Jastrzębia Góra to:
- 600 komfortowych miejsc noclegowych
- 15 Sal konferencyjno-bankietowych w pełni wyposażonych z klimatyzacją i dostępem do Internetu bezprzewodowego (światłowód z przepustowością łącza 100MB)
- 650m2 największa sala konferencyjna, 6m wysoka
- Możliwość dowolnej aranżacji Sal niezależnie od charakteru spotkania, w tym możliwość wjazdu samochodem
- Zaplecze rekreacyjne a w nim: Park Wodny, Strefa Saun, nowoczesne boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy
- 16 profesjonalnych gabinetów SPA oraz niezwykle bogate menu SPA
- 2 sale restauracyjne z wyśmienitą kuchnią polską oraz specjałami kulinarnymi ze wszystkich stron świata
- Bogata oferta integracyjna
- Chata grillowa
- Night Club
- Kawiarnia i lobby Bar

Potrzebujesz pomocy? Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

22 50 234 70