Prelegenci

Monika Buchajska-Wróbel

Ekspert branży HR, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu procesów HR zarówno dla firm polskich, jaki i zagranicznych. W swojej dotychczasowej karierze przeprowadziła kilkaset projektów z zakresu rekrutacji executive search na najwyższe szczeble zarządzania oraz oceny pracowniczej metodą assessment/development centre. Była również zaangażowana w realizację licznych programów outplacement dla firm z różnych branż, zarówno w sektorze prywatnym, jak i państwowym. Specjalizuje się w projektach dla rynku Venture Capital. Współzałożycielka firmy doradztwa personalnego Inwenta, gdzie od 2004 roku pełni funkcję Partnera Zarządzającego. Od wielu lat aktywnie działa na rzecz aktywizacji oraz promocji polskiego rynku interim management (zarządzanie czasowe). Pomysłodawczyni, inicjatorka i współzałożycielka polskiego Stowarzyszenia Interim Managers (SIM), którego w latach 2010-2012 była pierwszym Prezesem, obecnie na stanowisku Wiceprezesa. Jako jedna z niewielu na rynku polskim posiada bogate doświadczenie w rekrutacji i doborze managerów czasowych (interim managerów) do konkretnych projektów.

Beata Bukowska

Partner Zarządzający w firmie Inwenta Sp. z o. o., współzałożyciel Stowarzyszenia Interim Managers (SIM), coach ICC oraz coach LMI. Od 1999 roku związana jest z branżą doradztwa personalnego. Swoje doświadczenia w tym obszarze budowała pracując zarówno w firmach polskich i zagranicznych. Dzięki pracy w TMP World Wide miała okazje poznać i zastosować najnowocześniejszą wiedzę i praktykę z zakresu HR. W 2004 roku została współzałożycielem firmy doradztwa personalnego Inwenta, w której pełni rolę Partnera Zarządzającego. Beata posiada praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania oraz z obszaru HR. Przygotowuje i prowadzi projekty diagnozy i oceny potencjału pracowników i kandydatów do pracy metodą Assessment i Development Centre. Angażuje się w projekty ocen pracowniczych, oceny 360°, prowadzi szkolenia i warsztaty metodą coachingową dla kadr kierowniczych. Beata posiada bogate doświadczenia w realizacji projektów rekrutacyjnych dla wielu firm polskich i międzynarodowych. Od 2007 roku realizuje coachingi metodą ICC, a w 2009 roku poznała metodykę pracy LMI. Na co dzień zarządza kilkunastoosobowym zespołem konsultantów. Od 2004 roku aktywnie działa na rzecz rozwoju polskiego rynku rekrutacyjnego w obszarze interim management.

Od maja 2017 r. Prezes SNI, sieci zrzeszającej międzynarodowe firmy Executive Search.

Karolina Jędrzejczyk

Od 2007 r. związana z branżą doradztwa personalnego. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble zarządzania, w tym na stanowiska najwyższego szczebla. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń, w projektach AC/DC, ocenie 360, oraz w projektach outplacement.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS (psychologia) oraz licznych kursów i szkoleń z Coachingu, akredytowanych przez ICF, m.in. CoachWise Coaching Essentials™, oraz licznych warsztatów i szkoleń w Szkole trenerów INTRA.

Agnieszka Pogorzelska

Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w obszarze zaawansowanych usług i doradztwa HR. Jako trener, projektowała i prowadziła szkolenia dla wielu polskich i zagranicznych klientów. W latach 2007 – 2010 jako Starszy Konsultant w PSI Polska, była odpowiedzialna za prowadzenie projektów typu Executive Search i Direct Search oraz projektów oceny i rozwoju kompetencji Assessment Centre/Development Centre dla stanowisk dyrektorskich, kierowniczych oraz dla specjalistów. Od roku 2010 związana z Inwentą jako Starszy Konsultant ds. Projektów Oceny i Rozwoju Kompetencji.

Główne obszary specjalizacji to:

  • Budowanie i zarządzanie projektami AC/DC.
  • Budowanie rekomendacji rekrutacyjnych oraz rozwojowych.
  • Udzielanie rozwojowych feedbacków.
  • Projektowanie i prowadzenie warsztatów dla asesorów wewnętrznych firm.
  • Projektowanie i zarządzanie grupowymi procesami Outplacement.
  • Ocena 360 stopni - projektowanie i prowadzenie.

Agnieszka od 7 lat specjalizuje się w projektowaniu i realizowaniu kompleksowych procesów AC/DC (ponad 300 sesji), Audytów Personalnych oraz w doradztwie personalnym, związanym z udoskonalaniem kompetencji i rozwojem kariery zawodowej. Posiada doświadczenie w opracowywaniu zadań symulacyjnych, ocenie uczestników sesji, przygotowywaniu raportów o uczestnikach, opracowywaniu rekomendacji rozwojowych, udzielaniu informacji zwrotnych, opracowywaniu raportów zbiorczych oraz szkoleniu asesorów. Projektuje i prowadzi cykle szkoleń dla asesorów wewnętrznych organizacji, pełni rolę mentora dla mniej doświadczonych asesorów w Inwencie oraz dla uczestników warsztatów.

Występuje na branżowych konferencjach, związanych z tematyką Assessment i Development Centre, przybliżając nowe trendy w tych procesach, występując z Klientami Inwenty i prezentując studia przypadków przeprowadzonych projektów, przedstawiając rolę AC/DC w projektowaniu programów talentów w organizacjach oraz jako zaawansowanej metody badania potrzeb szkoleniowych.

Agnieszka projektuje również i nadzoruje projekty Outplacement od strony merytorycznej oraz logistycznej

Jest certyfikowanym Analitykiem Predictive Index® (PI®) - wdrożonego w 1955 naukowego narzędzia wspierającego menedżerów i działy HR w identyfikowaniu motywacji i potrzeb leżących u podstaw działania ich pracowników. Aktualnie PI® jest używane przez ponad 7800 organizacjach w 143 krajach na świecie.

Stanisław Wojnicki

Prowadzi firmę doradczą SW Mentoring (www.swmentoring.pl) działającą w obszarze zarządzania kadrami i organizacją. Posiada 25 lat doświadczenia menedżerskiego w firmach FMCG i w sektorze finansowym. Interim Manager w obszarze HR. Jako konsultant pomaga w opracowywaniu i wdrażaniu nowych procesów i struktur organizacyjnych w firmach, realizuje projekty dotyczące innowacyjnego myślenia i zarządzania współpracą pokoleń. Autor książki „ Różne pokolenia, jedna organizacja”, omawiającej różne aspekty zarządzania współpracą pokoleń w firmie.
Wybrane projekty w latach 2014-2017:
- zarzadzanie interimowe HR w centrum usług wspólnych BSC O-I w Poznaniu (VII – XII 2017)
- zarządzanie interimowe HR w grupie Allianz Polska (X.2015 – III.2016)
- opracowanie i wdrożenie programu zarządzania wiekiem 50+ w firmie Henkel Polska, (II.2014 –VI.2014 oraz IX.2015- XI.2015)
- realizacja programu warsztatów dla kluczowej kadry menedżerskiej firmy Platforma NC+ (X.2014 – III.2015), zmierzających do opracowania i wdrożenia nowej strategii biznesowej;
Kluczowe doświadczenia sprzed 2014 roku:
- dyrektor zarządzający HR Citibanku Polska (po połączeniu: Banku Handlowego);
- dyrektor regionalny HR (9 krajów) w Citigroup w latach 2004-2008;
- dyrektor zarządzajacy HR w grupie KBC Polska ( grupa Warta i grupa Kredyt Banku);

Matt Domogała

Matt Domogala już od ponad 15 lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc konferencje, warsztaty oraz wykłady zarówno w USA jak i w Europie (m.in. dla EY, Metlife, Citibank, Amgen, Siemens, Deloitte, Adidas; Wharton Business School, Columbia, Yale; dla trenerów korporacyjnych w ramach Association for Talent Development, USA).

Z pasją aplikuje najnowsze odkrycia psychologii i nauki o mózgu człowieka w biznesie prezentując swoją autorską koncepcję życia i pracy wyrażoną w jednym słowie “ENERGICZNIEJ”.

Podczas swoich warsztatów pokazuje uczestnikom jak budować energię i zaangażowanie (zarówno własną jak i ich zespołów) oraz jak wzmacniać odporność aby radzić sobie z wyzwaniami zawodowymi i życiowymi. Pomaga firmom, organizacjom i ludziom w pełni wykorzystać możliwości rozwoju.

Matt jest nie tylko trenerem ale także przedsiębiorcą i skutecznym managerem doświadczonym w budowaniu międzynarodowych zespołów i zarządzaniu międzynarodowymi projektami. Wprowadził polskie firmy IT na rynek w USA. Ukończył prawo na Uniwersytecie Śląskim oraz programy MBA (Marketing i Zarządzanie) na Uniwersytecie Pace w Nowym Jorku.

Przepłynął Ocean Atlantycki pod żaglami, ukończył maraton nowojorski oraz kilka triathlonów, wspiął się na Mont Blanc.

Potrzebujesz pomocy? Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

22 50 234 70