Agnieszka Pogorzelska - Inwenta

Starszy Konsultant w firmie doradztwa personalnego Inwenta. Specjalizuje się w projektach diagnozy i oceny kompetencji pracowników.

Justyna Betta - AstraZeneca

HR Business Partner w firmie AstraZeneca łączy funkcję osoby odpowiedzialnej za komunikację wewnętrzną oraz partneringu biznesowego w obszarze HR. Związana zawodowo z obszarem Zarządzania Zasobami Ludzkimi od 2006 r. Praktyczną wiedzę i umiejętności zdobywała początkowo w branży nieruchomości. Do zespołu AstraZeneca dołączyła w kwietniu 2009 r.

Dorota Sokołowska - AstraZeneca

Od 14 lat związana z branżą farmaceutyczną. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze rozwoju ludzi - wcześniej pracując jako trener wewnętrzny, aktualnie jako HR Business Partner w firmie AstraZeneca.

Monika Smulewicz - FPA Group

Dyrektor Działu Usług Kadrowo – Płacowych w firmie outsourcingowej FPA Group. Wiceprezes Akademii Prawa Pracy i Rachunkowości Cedoz Sp. z o.o. , gdzie prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i kalkulacji wynagrodzeń. Autorka eksperckich publikacji, na stałe współpracująca z mediami branżowymi, m.in.: Personel i Zarządzanie, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka, C.H. Beck oraz Gazeta MSP.

Jacek Mrzygłód - HResearch

Absolwent i były pracownik naukowy SGH. Z badaniami związany już ponad 10 lat. Pracował m.in. w firmie badawczej IQS and Quant Group oraz HRK Partners. Prawie 3 lata pracował w Dubaju gdzie budował bliskowschodni oddział jednej z firm. Publikował artykuły w prasie specjalistycznej poświęcone tematyce: zarządzania zmianą, badań satysfakcji pracowników, kultury organizacyjnej, teorii zarządzania. Członek PSZK.

Anna Bazak - Huawei

Szef personalny w Huawei Polska - firmie rozwiązań telekomunikacyjnych i nowych technologii, psycholog, doświadczony asesor i trener z ponad 10-letnią praktyką zawodową z zakresu strategii personalnej i szerokich rozwiązań efektywności kapitału ludzkiego, systemów motywacyjnych, opracowywania i wdrażania programów szkoleniowych i rozwojowych oraz rekrutacji pracowników.

Małgorzata Zachorowska - Stowarzyszenie Interim Managers

Dyrektor Zarządzający w Zachorowska & Partners; posiada ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu Działami Personalnymi na poziomie kraju i regionu Europy Centralnej, między innymi w Levi Strauss, PepsiCo Restaurantas, Tesco Europa Centralna, Shell Oil Products Europa, AC Nielsen Europa i Kompania Piwowarska. Od 3 lat prowadzi firmę doradztwa personalnego, w ramach której wykonuje projekty interimowe. Członek Stowarzyszenia Interim Managers SIM.