Partnerzy


Iron Mountain Incorporated

Iron Mountain Incorporated (NYSE: IRM) świadczy usługi zarządzania informacją, pomaga obniżać koszty, zmniejsza ryzyko utraty danych tradycyjnych i cyfrowych. Założona w 1951 roku, Iron Mountain zarządza miliardami aktywów informacyjnych - kopiami zapasowymi, danymi, rejestrami elektronicznymi, cyfrowymi dokumentami dla organizacji na całym świecie.

W Polsce obecni jesteśmy 20 lat na rynku, obsługujemy ponad 2000 klientów. Swoim doświadczeniem oferujemy usługi wsparcia w zakresie zarządzania informacją firmom w sektorach finansowym, publicznym, prawnym, ubezpieczeniowym, w branży energetycznej oraz wielu małym i średnim przedsiębiorstwom.

Odwiedź nas na www.ironmountain.pl, aby się przekonać, co znaczy, że jesteśmy wiodącą na świecie firmą zajmującą się zarządzaniem informacją.


OTTO Work Force Polska

OTTO Work Force Polska jest jedną z największych międzynarodowych agencji pośrednictwa pracy w Polsce. OTTO posiada 50 biur na terenie Europy Zachodniej i Środkowej. Od 2013 roku pośredniczy w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy. Grupa OTTO jest obecna w Holandii, Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, Bułgarii, na Ukrainie i Węgrzech.

www.ottoworkforce.pl

W czerwcu br. OTTO Work Force Polska wydało książkę „Imigranci wsparciem dla rynku pracy i rozwoju przedsiębiorstw”. Jest to opracowanie zbiorowe, w którym eksperci odpowiadają na pytania, jak zmieni się polski rynek pracy na przestrzeni nadchodzących 15,30 lat. Bezpłatny egzemplarz książki można pobrać na stronie

www.ksiazka.ottoworkforce.pl


Union Investment TFI

Union Investment TFI od ponad 20 lat pomnaża pieniądze osób fizycznych, firm i instytucji, dbając nie tylko o efektywność, ale także bezpieczeństwo inwestycji. Oferujemy najwyższej jakości fundusze inwestycyjne, portfele asset management oraz pracownicze programy emerytalne (PPE). Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne prestiżowe wyróżnienia za stabilne i ponadprzeciętne wyniki inwestycyjne przyznane na przestrzeni lat, m.in. statuetki „Byka i niedźwiedzia” i „Alfy” dla najlepszego TFI oraz „Złote portfele” dla najlepszych funduszy. Więcej informacji na stronie www.union-investment.pl

Galt zapewnia kompleksowy zakres doradztwa prawnego, podatkowego i księgowego dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych dzięki współpracy wyspecjalizowanych zespołów: Galt Legal, Galt Tax, Galt Accounting. Kancelaria jest członkiem sieci prawniczej International Business Law Consortium (IBLC), a także partnerem wspierającym polski oddział stowarzyszenia International Facility Managment Asscociation (IFMA). Prawnicy Galt są aktywnymi członkami polskich i międzynarodowych organizacji takich jak INSOL Europe (międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego ekspertów zajmujących się restrukturyzacjami i upadłościami) oraz Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych.

Potrzebujesz pomocy? Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

22 50 234 70